Szkolenie Ruby on Rails
Loga

Studencie informatyki

Maksymalnie Skondensowane Szkolenie Ruby on Rails, Pełne Praktycznych Ćwiczeń, Które Po 6 Tygodniach Nauki, Otworzy Ci Furtkę, By Zostać Ruby on Rails Developerem Zarabiającym na start 3500 zł miesięcznie.


Oto pieczołowicie przygotowany pod okiem programistów praktyków, program szkoleniowy trwający 120 godzin, który w 8 tygodni nauczy Cię praktycznych umiejętności programowania w Ruby on Rails, niezależnie jak dobrym programistą jesteś obecnie. Umiejętności, które możesz zdobyć są tak niszowe, że pracodawcy wręcz walczą, aby zatrudnić fachowców znających od strony praktycznej tworzenie stron, skryptów i aplikacji w Ruby on Rails.

Ale pracy dla informatyków nie ma! Czyżby?

Każdego roku uczelnie wypuszczają na rynek pracy tysiące inżynierów informatyki i setki programistów. Nie wspominając już o samoukach piszących skrypty w zaciszu swojego domu. Każdego dnia do firm spływają dziesiątki zgłoszeń od aplikantów. Mogłoby się wydawać, że firmy mogą przebierać wśród programistów, prawda? Otóż to nie do końca prawda… Oczywiście konkurencja na rynku pracy jest duża, ale w większości są to absolwenci świeżo po studiach i zerowym portfolio. Prawdziwych fachowców na rynku jest mało, a sytuacja ta pogarsza się w niszowych ale bardzo przyszłościowych językach i frameworkach. Mój znajomy w tym roku chciał zatrudnić do firmy 5-ciu programistów Ruby on Rails. Mimo, że oferował dobre zarobki, to przez kilka miesięcy nie mógł znaleźć odpowiednich fachowców, a na szkolenie od podstaw „świeżaków” nie mógł sobie pozwolić…

Jak myślisz ile jest takich firm w Polsce, które szukają niszowych specjalistów z praktycznymi umiejętnościami zamiast wiedzy książkowej? Odpowiedź: Mnóstwo!

Ta właśnie historia mojego kolegi poszukującego fachowych pracowników, była bezpośrednią motywacją, aby zorganizować Ruby on Rails BootCamp, który jest jak pociąg ekspresowy do kariery profesjonalnego programisty i dobrych zarobków. Przygotowuje on młodych studentów i absolwentów programowania od strony typowo praktycznej do wykonywania wymarzonego zawodu oraz daje szansę zatrudnienia na targach pracy, które odbywają się ostatniego dnia szkolenia. Po prostu zapraszamy przedstawicieli zaprzyjaźnionych firm poszukujących programistów Ruby on Rails i od razu nowe umiejętności możesz wykorzystać w pracy zawodowej. To prawdopodobnie pierwsze w Polsce tak intensywne i nastawione na praktyczne umiejętności, szkolenie z Ruby on Rails, które daje możliwość błyskawicznego zatrudnienia. I o tym właśnie chcę Ci dziś opowiedzieć…

Ile zarabia Ruby on Rails Developer?

Pensje początkowe Ruby on Rails Developerów to około 3000-3500zł miesięcznie, a aktywnie rozwijając się i zdobywając doświadczenie możesz dojść do zarobków 7-20 tys. miesięcznie, bo i takich sum sięgają zarobki w międzynarodowych korporacjach. Oczywiście nie mogę Ci zagwarantować tak wysokich zarobków, ani nie mogę zagwarantować że od razu po szkoleniu, na targach pracy znajdziesz wymarzonego pracodawcę. Gwarantuję za to, że nauczę Cię programowania w Ruby on Rails od strony praktycznej, co jest bardzo poszukiwane przez pracodawców. Pomogę Ci również stworzyć projekt końcowy, który znacznie podniesie atrakcyjność Twojego portfolio i zwiększy szanse na pomyślne przejście przez rekrutacje w przyszłości. Musisz jednak mieć świadomość, że Ruby on Rails BootCamp nie jest dla każdego. To formuła zakładająca ekspresowe przyswojenie nowych umiejętności ale wymaga zaangażowania nie tylko z mojej strony, ale również z Twojej. Ruby on Rails BootCapm to intensywne 6 tygodni nauki, w których będziesz pracował pod naszym okiem, ale również samodzielnie. Twoje zaangażowanie jest ważnym czynnikiem ostatecznego efektu, więc jeśli jesteś leniem bez ambicji to przestań czytać tę stronę. Na szkoleniu chcę pracować tylko z najbardziej zaangażowanymi osobami.

Dla kogo jest Ruby on Rails BootCamp?

Przede wszystkim skupiamy się na studentach informatyki, którym chcemy zapewnić dobry start na rynku pracy. Jeśli jednak jesteś programistą-absolwentem, albo po prostu pasjonatem programowania również możesz zgłosić się na szkolenie. Bez obaw. Osoby początkujące w programowaniu również odnajdą się w tym szkoleniu. Czasem to nawet lepiej, kiedy nie masz dużego doświadczenia w programowaniu, bo to oznacza że nie masz złych nawyków których na szkoleniu musiałbyś się oduczyć. Od razu możesz uczyć się poprawnego programowania w Ruby on Rails, w sposób który wykorzystują programiści pracujący w zawodzie. Dzięki temu będziesz dobrze przygotowany do przyszłej pracy. Jeszcze przed pierwszym zjazdem w Warszawie wyślemy wszystkim materiały przedwstępne oraz zorganizujemy konferencję on-line z trenerami, które pomogą wyrównać poziom grupy, aby każdy czuł się swobodnie z podstawami.

Kto za tym stoi?

Nazywam się Michał Makaruk i jestem głównym organizatorem oraz trenerem Ruby on Rails BootCampu. Jestem zawodowym programistą. Kończyłem informatykę na Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, a od 2 lat prowadzę firmę programistyczną. Jestem aktywnym programistą, jednak moją drugą pasją jest nauczanie innych. Wykładam na uczelni, co pozwala mi zobaczyć jak mocno teoretycznych rzeczy uczą się dzisiejsi studenci. W ostatnim czasie zacząłem również organizować szkolenia on-line w postaci konferencji internetowych, a na zorganizowanych dotychczas 5 spotkaniach, podstaw Ruby on Rails uczyło się w sumie ponad 300 osób. Otrzymałem dziesiątki maili z podziękowaniami, co utwierdziło mnie, że pomaganie studentom się opłaca. Szkolenie to stworzyłem w taki sposób, aby było niczym pociąg ekspresowy otwierający drzwi do kariery młodym programistom. W ramach kursu:

 • Nauczysz się programować strony, skrypty i aplikacje w Ruby on Rails, a potrwa to tylko 6 tygodni.
 • Nauczysz się upraszczać kod i pomijać zbędne funkcje, aby tworzyć skrypty szybciej i aby były bardziej przejrzyste.
 • Po 6 tygodniach nauki, dzięki zdobytej wiedzy, stworzysz projekt końcowy, który trafi do Twojego portfolio, jako dowód zdobytych umiejętności.
 • Na kursie zdobędziesz wszystkie praktyczne umiejętności Ruby on Rails Developera i przygotujesz się do wykonywania zawodu.
 • Ostatniego dnia kursu, na zorganizowanych przez nas targach pracy, skontaktujesz się z pracodawcami, co może zaowocować stałą pracą tuż po zakończeniu kursu.
Szkolenie to jest dla osób, które, mają ambicje i nie chcą całe życie być na utrzymaniu rodziców, bo rynek pracy dla programisty prosto po studiach, bez doświadczenia i portfolio, jest trudny. Dla osób, które frustruje wysyłanie dziesiątek CV do wielu firm i brak jakiegokolwiek zainteresowania z ich strony. I wreszcie dla osób, które chcą spełniać się w zawodzie programisty, zamiast iść pracować do „zwykłej” pracy w markecie, na magazynie, czy w KFC…

Co obejmuje Ruby on Rails BootCamp?

Szkolenie zaprojektowane jest tak, abyś w maksymalnie krótkim czasie otrzymał cały pakiet praktycznych umiejętności równy temu co potrafi etatowy Ruby on Rails Developer. Ruby on Rails BootCamp jest niczym pociąg ekspresowy do kariery programisty i godnych zarobków. W ramach BootCampu otrzymujesz:

 • 6 intensywnych tygodni nauki, abyś nie tracił czasu na specjalizacje zabierające kilka semestrów i jak najszybciej zdobył umiejętności Ruby on Rails Developera.
 • 4 weekendy zjazdowe w Warszawie bądź Krakowie, a każdego dnia pracujemy minimum przez 7 godzin zegarowych, aby wycisnąć maxa z zainwestowanego czasu.
 • Każdego dnia zjazdowego otrzymujesz ciepły posiłek w czasie przerwy.
 • Między zjazdami będziesz miał możliwość konsultacji z trenerami, aby rozwijać swoje umiejętności pracując w domu.
 • W sumie jest to około 80 godzin pracy pod bacznym okiem trenera, który wskazuje Ci błędy, podpowiada jak optymalizować skrypty i co możesz robić lepiej, aby być lepszym programistą.
 • Otrzymujesz również dostęp do platformy e-learningowej, gdzie udostępniamy Ci materiały teoretyczne i ćwiczenia praktyczne do pracy w domu. Liczymy na Twoje zaangażowanie i wymagamy pracy w domu, aby efekty na koniec szkolenia przerosły Twoje oczekiwania.
 • Dzięki materiałom e-learningowym uczysz się tego co potrzebujesz, pomijając tematy, które już znasz, przez co nie tracisz czasu - co jest notoryczne na wykładach na uczelni, gdzie nikt nie dostosowuje się do Twojego poziomu.
 • Materiał e-learningowy przewiduje około 60 godzin nauki i pracy z Ruby on Rails, co pozwoli Ci czuć się swobodnie, utrwalić materiał ze zjazdu i przygotować się na kolejny.
 • W sumie to aż 140 godzin intensywnego szkolenia nastawionego na praktykę i umiejętności wykorzystywane w pracy zawodowej. Nikt nie będzie kazał Ci wbijać do głowy genezy powstania Ruby on Rails, która Ci się do niczego nie przyda. Stawiamy na praktykę i konkretne umiejętności.
 • Podczas szkolenia rozwiązujemy przykładowe testy rekrutacyjne.
 • Gwarantujemy pracę w małych grupach – maksymalnie 10 osób na instruktora, bo zależy nam na Twoim rozwoju jako programisty, a nie na wyłożeniu materiału do jak największej publiczności.
 • Jest to druga edycja, więc mamy pewność, że da się nauczyć programowania w Ruby on Rails w takim czasie bazując na materiałach przez nas przygotowanych.
 • Możesz mieć pewność, że przekazywana wiedza jest rzetelna i sprawdzona, ponieważ jesteśmy aktywnymi programistami z doświadczeniem w nauczaniu.
 • Na koniec szkolenia tworzysz pod naszym okiem projekt końcowy, który zamieścisz w swoim portfolio i będziesz mógł go pokazywać podczas rozmów rekrutacyjnych.
 • Ostatniego dnia kursu organizujemy targi pracy, na których masz szansę skontaktować się z firmami poszukującymi programistów Ruby on Rails i być może od razu zostaniesz zatrudniony.
 • Dodatkowo: Jeśli będziesz dojeżdżał na nasz BootCamp z daleka, polecimy Ci najwygodniejsze hotele i hostele w Warszawie oraz wytłumaczymy jak dojechać na zajęcia, aby wszystko było dla Ciebie łatwe i przyjemne.

Jeżeli chcesz wziąć odpowiedzialność za swoją karierę i pojawić się na naszym Ruby and Rails BootCampie wystarczy że wypełnisz kilka pól formularza i zarezerwujesz swoje miejsce. Chwilę po rejestracji otrzymasz na e-mail potwierdzenie oraz numer konta do przelewu. Najpóźniej tydzień przed szkoleniem otrzymasz od nas materiały przedwstępne oraz spotkamy się on-line, abyś poczuł się pewnie przed startem szkolenia w Warszawie.

Szczegółowy „rozkład jazdy” Warszawa:

 • Materiały przygotowawcze 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
 • 4-5 lipca od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 18-19 lipca od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 1-2 sierpnia od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 22-23 sierpnia od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 24 sierpnia - targi pracy od 10:00

Szczegółowy „rozkład jazdy” Kraków:

 • Materiały przygotowawcze 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
 • 11-12 lipca od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 25-26 lipca od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 1-2 sierpnia od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 22-23 sierpnia od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 24 sierpnia - targi pracy od 10:00

Szczegółowy „rozkład jazdy” Wrocław:

 • Materiały przygotowawcze 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.
 • 1-2 sierpnia od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 22-23 sierpnia od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 29-30 sierpnia od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 5-6 września od 10:00 do 18:00 (zajęcia weekendowe stacjonarne)
 • 7 września - targi pracy od 10:00

Webinary dostępne dla wszystkich miast plus nagrania z webinarów:

 • 16 lipca ( 19:00 -21:00)
 • 23 lipca ( 19:00 - 21:00)
 • 30 lipca (19:00 -21:00)
 • 13 sierpnia ( 19:00-21:00)
 • 20 sierpnia (19:00 -21:00)
 • 27 sierpnia ( 19:00-21:00)

Ramowy plan programu jaki chcielibyśmy Ci przekazać:

MODUŁ 1:

Wprowadzenie do GIT. Tworzenie aplikacji używając scaffoldu.

  Omówienie modeli:
 • generacja modelu
 • walidacja modelu
 • callbacki
 • migracje danych

Omówienie wzorca projektowego MVC, tworzenie własnych kontrolerów , omówienie podstaw routingu.

Widoki: tworzenie podstawowych formularzy używając Ruby on Rails.

Podstawy Ruby.

Instalacja postawowych gemów.

Wprowadzenie do REST.

Podczas pierwszej części Modułu zostanie stworzony podstawowy projekt.

MODUŁ 2:

Omówienie asocjacji :belongs_to, has_one, has_many, has_and_belongs_to_many, has_many :through.

Własne widoki,szablony,partiale.

Omówienie języków szablonów ERB,Haml.

Mechanizm ciasteczek, korzystanie z sesji.

Generatory i rake.

Omówienie kontrolerów: before_action, tworzenie własnego API.

Omówienie najpopularniejszych gemów: paperclip, delayed_job, devise, cancan, erbit, rolify, better_errors, brakeman.

Deployment aplikacji na heroku.

Stworzenie własnego projektu porównywalnego do aplikacji zarządania eventami.

MODUŁ 3:

Javascript w Ruby on Rails. Jquery i AJAX w Ruby on Rails.

Tworzenie mailerów.

Bezpieczeństwo aplikacji WWW.

Optymalizacja zapytań SQL.

Najlepsze praktyki w Ruby on Rails.

Wykorzystanie mechanizmu Cachowania w aplikacjach.

Wprowadzenie do testowania na przykładzie RSpeca.

Oferta

Wartość tego szkolenia to minimum 6000zł. Biorąc pod uwagę, że jeden semestr na prywatnej uczelni potrafi kosztować tyle i nie daje prawie żadnych praktycznych umiejętności to jest to kwota niewielka.Jednak jeśli zdecydujesz się teraz możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy i kupić to szkolenie taniej. Obecna cena promocyjna dla Ciebie to 2990zł. Jest to cena brutto dla osób fizycznych, netto dla firm. Cena w przypadku ostatnich miejsc może ulec zmianie.

Kliknij poniżej i wypełnij formularz rejestracyjny, aby zarezerwować miejsce na tym szkoleniu.

Zarezerwuj miejsce

Gwarancja

Gwarantuję Ci, że jeśli zainwestujesz 80 godzin w pracę z naszymi instruktorami oraz wykonasz co najmniej 60 godzin pracy własnej z tymi przełomowymi materiałami, to zdobędziesz umiejętności Ruby on Rails Developera, a po szkoleniu oprócz uczestnictwa w targach pracy, będziesz miał w swoim portfolio imponujący projekt końcowy świadczący o zdobytych na szkoleniu umiejętnościach.

Ilość miejsc jest MOCNO ograniczona!

Chcemy pracować w naprawdę małej grupie ponieważ zależy Nam na efektach, dlatego przyjmiemy na to szkolenie tylko 10 osób. Część miejsc zostały już wykupione po darmowych webinarach, zanim rozpoczęliśmy intensywne jego reklamowanie. W razie wyczerpania limitu miejsc będziemy zmuszeni odmówić przyjęcia rezerwacji. Kto pierwszy ten lepszy. Aby dać wszystkim czas na przygotowanie do szkolenia rejestrację zamykamy najpóźniej w piątek 19 czerwca, ale sądząc po aktywności na darmowych webinarach,wejściówki rozejdą się dosłownie w kilka dni.

Kliknij poniżej i wypełnij formularz rejestracyjny, aby zarezerwować miejsce na tym szkoleniu.
Zarezerwuj miejsce

W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się ze mną mailowo [email protected] lub telefonicznie +48784415910. PS. Jeśli powodem, jaki uniemożliwia Ci uczestnictwo w tym szkoleniu są problemy finansowe odezwij się do mnie. Porozmawiamy o rozłożeniu płatności na raty.